top-side-img2
Studio graficzne w Elblągu - Volprint Oklejanie samochodów - oferta dla firm Katalog gadżetów reklamowych w Elblągu - Volprint 2017

Banery reklamowy

 

Jeśli w branży reklamowej można mówić o obowiązujących modach, to banery wielkoformatowe zdecydowanie należą do rozwiązań wyznaczających obecne trendy. Sięga po nie coraz więcej firm, co wynika z ich niezaprzeczalnych zalet. Są to przede wszystkim:

  • Wysoka trwałość na zjawiska pogodowe, w tym promieniowanie UV;
  • Doskonała widoczność, porównywalna z billboardami;
  • Niska cena w stosunku do przynoszonych efektów;
  • Mobilność
  • Atrakcyjna cena w stosunku do zasięgu reklamy

Banery wielkoformatowe zaczynają wręcz wypierać z rynku klasyczne plakaty i billboardy, bo mają nad nimi istotną przewagę. Można je dowolnie przenosić i umieszczać tam, gdzie są akurat najbardziej przydatne, w dodatku bez obawy o ich zniszczenie. Nic dziwnego, że Polska reklama bardzo mocno opiera się na banerach reklamowych.

Warunkiem skuteczności i długowieczności banerów jest jednak prawidłowa jakość ich wykonania. Z tym niestety bywa różnie, co zbyt często obserwujemy na ulicach. Porwane, wyblakłe, opuszczone banery stają się dla firm kulą u nogi i w żaden sposób nie przyciągają klientów. To dostateczny dowód na to, że na tej formie reklamy nie powinno się oszczędzać, ponieważ skutki mogą być opłakane.

Volprint oferuje druk znakomitej jakości banerów wielkoformatowych, przy jednoczesnym zapewnieniu przygotowania projektu. Działamy kompleksowo, co przekłada się na oczywiste korzyści dla naszych Klientów: krótki czas realizacji oraz jej bezbłędność.

Drukujemy banery w różnych rozmiarach, w technice zgrzewania i oczkowania w miejscach przeznaczonych na uchwyty. Oferujemy dwa rodzaje wykończenia:

  • Laminowanie 510g – gwarantujemy jakość druku HD Quality, materiał jest bardzo mocny (splot 1000x1000);
  • Powlekanie 500g – technika polecana w sytuacji, gdy baner ma być wykorzystywany głównie na zewnątrz. Splot 1300x1300 gwarantuje wysoką wytrzymałość. Nadruk wykonujemy w jakości HD Quality.

Wysokiej jakości banery wielkoformatowe są świetnym wsparciem reklamowym dla firm. Jednorazowa inwestycja pracuje na rzecz rozpoznawalności marki przez lata. To doskonała alternatywa dla papierowych form reklamy outdoorowej.

Studio Reklamy Volprint

ul. Pomorska 37/1
82-300 Elbląg

e-mail:   biuro@volprint.pl
tel.:         + 48 55 643 59 66
kom.:      + 48 663 531 254

NIP          PL 5782661160
Regon     170971520