top-side-img3
studio graficzne Oklejanie samochodów - oferta dla firm katalog gadzetow

Oklejanie samochodu jako ochrona przed kradzieżą?

Oklejanie samochodu jako ochrona przed kradzieżą?

W obecnych czasach nieustannie spotykamy się z agresją i wandalizmem. Do niełatwych zadań należy zapewnienie ochrony nie tylko ludziom, ale także wartościowym rzeczom, np. pojazdom. I chociaż mamy wiele możliwości zabezpieczenia swoich samochodów, pewien pomysłowy posiadacz Volkswagena Transportera postanowił w nietypowy sposób ochronić swoje auto przed zniszczeniem albo kradzieżą.

Sukces polskich drukarzy

Sukces polskich drukarzy

Znacznie zwiększył się eksport na polskim rynku drukarskim. Według "Pulsu Biznesu"  branża ta  warta jest aż 13 mld zł rocznie.
Piąta już edycja raportu "Rynek poligraficzny i opakowań z nadrukiem w Polsce" przygotowanego przez KPMG i Polskie Bractwo Kawalerów Gutenberga wykazała, że w ubiegym roku wartość sprzedaży wzrosła o 6 proc. w porównaniu do roku wcześniejszego. Taki wynik plasuje Polskę na ósmym miejscu w Europie.

Nowy rekord Guinnessa w zmianie koloru samochodu !

Nowy rekord Guinnessa w zmianie koloru samochodu !

W trakcie targów MOTO SHOW, które odbyły się 23 maja 2015 roku w Krakowie, zespół aplikatorów  z programu 3M™ Endorsed Vehicle Graphics Installers pobił rekord Guinnessa w oklejaniu samochodu w jak najkrótszym czasie. Polacy wykonali zadanie w 39 minut i 26 sekund.  Barwa Audi A6 z czarnego błysku została zmieniona na ciemnoniebieską satynę. Rekordziści byli lepsi od swoich poprzedników o ponad 35 minut.

Pomysł wrocławskich przedsiębiorców na darmowe drukowanie

Pomysł wrocławskich przedsiębiorców na darmowe drukowanie

Dzięki firmie Zeccer możliwe stało się darmowe drukowanie. Wystarczy pobrać aplikację i zalogować się na stronie internetowej. Piotr Rek i Mateusz Materna, młodzi, zdolni wrocławianie od początku roku zastanawiali się, jak obniżyć uczelniane wydatki. Dla studentów, jak wiadomo, liczy się każda złotówka. I tak narodził się pomysł umożliwiający darmowe drukowanie, które dodatkowo przynosi zyski.

Studio Reklamy Volprint

ul. Pomorska 37/1
82-300 Elbląg

e-mail:   biuro@volprint.pl
tel.:         + 48 55 643 59 66
kom.:      + 48 663 531 254

NIP          PL 5782661160
Regon     170971520