bener flagi-01
Studio graficzne w Elblągu - Volprint Oklejanie samochodów - oferta dla firm Katalog gadżetów reklamowych w Elblągu - Volprint 2017

Flagi reklamowe

 

Skrzydło reklamowe składa się z masztu i flagi. Maszty wykonane są z aluminium oraz włókna szklanego.


 

Wykorzystanie flagi w reklamie to bardzo poważna sprawa. Nie wierzysz? W takim razie poszukaj informacji o zamieszaniu, jakie wywołało w Polsce oskarżenie wielkich koncernów (m. in. Coca-Coli) o świadome zbagatelizowanie prawnej ochrony polskich barw narodowych. To skrajny przykład. Na szczęście flaga, oczywiście nie państwowa, może z powodzeniem służyć za narzędzie nowoczesnego i bardzo skutecznego marketingu. Volprint produkuje flagi reklamowe i bandery, które znacznie zwiększają zasięg promocyjny firmy.

Flagi reklamowe i bandery najczęściej umieszcza się tuż przed wejściem do siedziby firmy. Dumnie łopocząc wskazują drogę i budują zaufanie do przedsiębiorstwa. Oczywiście umieszcza się na nich elementy identyfikacji wizualnej firmy, na czele z logiem. Taka flaga służy promocji, ale ma także do spełnienia rolę praktyczną. Doskonale komunikuje otoczeniu, że w tym miejscu tworzy się biznes.

Volprint produkuje flagi i bandery w dowolnych rozmiarach, zawsze dbając o bardzo wysoką jakość nadruku. Flaga szyta jest z grubego materiału, odpornego na działanie wiatru i innych zjawisk atmosferycznych. Dbamy o gęste oczkowanie dla lepszego mocowania flagi do masztu oraz stosowanie odpowiednio elastycznej taśmy, dzięki której materiał efektownie łopocze na wietrze.

Flaga kojarzy się nam bardzo pozytywnie, co wykorzystuje nowoczesny marketing. Firma buduje dzięki niej swój profesjonalny wizerunek i znacznie podnosi poczucie zaufania do jej oferty. Funkcji wykorzystania flag jest oczywiście dużo więcej – świetnie sprawdzą się one podczas wszelkich zewnętrznych akcji promocyjnych. Bandery z kolei mogą być bardzo ciekawym gadżetem rozdawanym naszym klientom.

Warunkiem skutecznego wykorzystania flagi firmowej w marketingu jest odpowiednia jakość jej wykonania. Materiał jest wystawiony na silne działanie wiatru, dlatego nagminnie spotyka się poszarpane, wyblakłe i po prostu brudne flagi. W takiej formie nie realizują one żadnego zadania promocyjnego. Warto o tym pamiętać.

Studio Reklamy Volprint

ul. Pomorska 37/1
82-300 Elbląg

e-mail:   biuro@volprint.pl
tel.:         + 48 55 643 59 66
kom.:      + 48 663 531 254

NIP          PL 5782661160
Regon     170971520