banery -wizytowki skl
Studio graficzne w Elblągu - Volprint Oklejanie samochodów - oferta dla firm Katalog gadżetów reklamowych w Elblągu - Volprint 2017

Karnety / winietki

 

90 x 50 mm

przygotowanie plików złóż zapytanie

Prosimy o zwrócenie szczególnej uwagi podczas etapu projektowania gdyż nie odpowiadamy za ewentualne błędy w druku popełnione w tym procesie. Proszę wziąć pod uwagę możliwość wystąpienia nieznacznych różnic (kolor, grubość linii, widoczność małych fontów) w produkcie końcowym które wynikają z charakteru druku cyfrowego. W związku z powyższym reklamacje dotyczące wydruków cyfrowych mogą być rozpatrywane tylko po wcześniejszym zgłoszeniu zamówienia na wydruk próbny (proof).

 

Może trudno w to uwierzyć, ale historia wizytówek sięga aż średniowiecza. Jako pierwsi zaczęli je stosować chińscy urzędnicy, co miało służyć ułatwianiu kontaktów biznesowych, ale też towarzyskich. Z czasem wizytówki pojawiły się w Europie i przez setki lat pełniły bardzo praktyczną funkcję – wskazywały drogę dojazdu do kupca, określały status społeczny właściciela. Jednocześnie reklamowały usługi.

Historia zatoczyła koło i współczesny biznes ponownie zaczął hołubić rolę wizytówek. Absolutnie nie wypada od razu chować jej do kieszeni, czy tym bardziej wrzucać do torebki. W Azji wielkim nietaktem jest przyjmowanie wizytówki jedną dłonią. Należy chwycić ją oburącz i w taki sam sposób, z pełnym pietyzmem, wręczyć swoją. Dla Chińczyków czy Japończyków wizytówka jest pierwszym odzwierciedleniem jakości firmy i sumienności jej pracownika lub właściciela. To biznesowa świętość.

Wizytówka stanowi niezwykle ważny element identyfikacji wizualnej firmy. Jej projektowi oraz jakości druku należy poświęcić bardzo dużo uwagi. Dobra wizytówka oczywiście nie zagwarantuje nam strumienia nowych kontraktów, jednak zła może doprowadzić do zmiany biegu rzeki. Skoro nie dbamy o swój biznesowy wizerunek, jaką dajemy gwarancję na jakość swoich usług i produktów?

Volprint oferuje druk wizytówek w różnych formatach, ale niezmiennie na bardzo wysokiej jakości papierze kredowym 350g. Dajemy możliwość wyboru dowolnej konfiguracji wykończenia: błysk, mat, foliowanie jednostronne lub dwustronne. Rozumiemy znaczenie wizytówki we współczesnym biznesie, dlatego przygotowujemy je wyłącznie na wysokiej klasy sprzęcie drukarskim. Zapewniamy również projekt, jeśli Klient jeszcze go nie posiada.

Wizytówki stanowią absolutnie podstawowy element promocji firmy. Dzięki nim mamy możliwość wielokrotnego przedstawienia się naszym kontrahentom i zyskujemy szansę skorzystania z naszych usług w przyszłości. Podstawowym warunkiem jest jednak posiadanie wizytówki dobrej jakościowo i prawidłowo zaprojektowanej. Tu naprawdę nie ma miejsca na przypadek i szukanie oszczędności.

Studio Reklamy Volprint

ul. Pomorska 37/1
82-300 Elbląg

e-mail:   biuro@volprint.pl
tel.:         + 48 55 643 59 66
kom.:      + 48 663 531 254

NIP          PL 5782661160
Regon     170971520