top_www_kasetony
Studio graficzne w Elblągu - Volprint Oklejanie samochodów - oferta dla firm Katalog gadżetów reklamowych w Elblągu - Volprint 2017

Kasetony reklamowe LED, reklama świetlna

 

Efektowny wygląd, ogromna wytrzymałość oraz tania eksploatacja – to największe zalety kasetonów LED. Jest to jedno z najczęściej stosowanych obecnie rozwiązań do oznaczania punktów handlowych czy siedzib firm lub instytucji. Kasetony LED są świetnie widoczne, emitują eleganckie i bardzo przyjemne dla oka światło, a dzięki zastosowaniu energooszczędnej technologii diodowej, dbają też o portfel przedsiębiorcy. Volprint jest producentem kasetonów reklamowych i oferuje Ci pełną gamę tego rozwiązania.

Kasetony LED należą do najbardziej ekskluzywnych form reklamy zewnętrznej. Wybierają je firmy, którym zależy na profesjonalnym wizerunku i pozytywnym odbiorze, szczególnie te posiadające siedziby w zabytkowych częściach miast. Wysokiej klasy kasetony, ze swoim nowoczesnym wyglądem, wpasowują się tam idealnie.

Dlaczego technologia LED? Ponieważ jej stosowanie przekłada się na znaczne oszczędności na kosztach energii, wytrzymałości instalacji oraz intensywności światła. Szyldy, do których budowy wykorzystujemy kasetony, zwykle świecą nawet przez całą dobę. To poważne wyzwanie dla budżetu. Z drugiej strony diody LED są dużo bardziej wytrzymałe na warunki atmosferyczne, włącznie z niskimi temperaturami. Jednorazowy wydatek pracuje później na wizerunek firmy przez lata.

Volprint produkuje kasetony LED w różnych kształtach i rozmiarach, a także o praktycznie dowolnej kolorystyce. Realizujemy projekty jedno- i dwustronne, mocowane do ściany lub swobodnie wiszące. Wszystko zależy od konkretnego projektu i oczekiwań Klienta. Niezmienna pozostaje oczywiście jakość naszego wykonania.

Kasetony LED w krótkim czasie wyprą z rynku tradycyjne, bardzo energochłonne rozwiązania, które po latach wymagają już wymiany lub kosztownych napraw. Z szyldem nie wolno eksperymentować – ma być doskonale widoczny, estetyczny i trwały. Technologia LED spełnia każdy z tych warunków.

Studio Reklamy Volprint

ul. Pomorska 37/1
82-300 Elbląg

e-mail:   biuro@volprint.pl
tel.:         + 48 55 643 59 66
kom.:      + 48 663 531 254

NIP          PL 5782661160
Regon     170971520