Katalog gadżetów reklamowych VOLPRINT 2017

  

 

 

Każdy lubi dostać coś za darmo, nawet jeśli podejrzewa, że taki gest jest po prostu częścią grubszej akcji marketingowej. Gadżety reklamowe, które zwykle w ogromnych ilościach trafiają do potencjalnych klientów, są doskonałym narzędziem promocji. Ich główna zaleta? Wyjątkowo wysoki współczynnik skuteczności do ceny. Rzadko się bowiem zdarza, aby wydając tak mało, można było osiągnąć tak dużo.

Volprint produkuje gadżety reklamowe na potrzeby promocji firm. Realizujemy dowolne indywidualne projekty, umieszczając logo przedsiębiorstwa lub inny element identyfikacyjny. Celem jest znaczne zwiększenie zasięgu marki i poprawa jej świadomości wśród potencjalnych klientów. To podstawa nowoczesnego marketingu, szczególnie dla firm, które dopiero rozpoczynają budowanie biznesu.

W naszej ofercie znajdziesz najbardziej popularne gadżety reklamowe:

 

  • Smycze

  • Długopisy

  • Kubki

  • Fotoobrazy

  • Podkładki pod mysz komputerową

  • CD/DVD z nadrukiem

 

Każdy z tych gadżetów ma jedną, zasadniczą zaletę: jest praktyczny, a zatem chętnie przyjmowany. W ten sposób osiągamy zamierzony efekt w postaci lokowania naszych elementów identyfikacji wizualnej w bezpośrednim otoczeniu klientów. Logo zapadnie im w pamięć i gdy będą szukać rozwiązań oferowanych przez naszą firmę, z pewnością wezmą jej ofertę pod uwagę, a przede wszystkim do niej trafią.

Oczywiście gadżety można wykorzystywać nie tylko komercyjnie. Są bardzo popularnym prezentem okolicznościowym. Nawet poważni dyrektorzy firm piją kawę w kubku, z którego spoglądają na nich dzieci. Smycze świetnie nadają się do noszenia szkolnych identyfikatorów. Jeśli zadbamy o odpowiednią jakość wykonania tych elementów, będą nam służyć bardzo długo.

Gadżety spełniają wiele ról, są wykorzystywane na różnych polach. Ich wspólny mianownik? Są fajne i większość ludzi chce je po prostu mieć. Ten argument potrafi pokonać wszelkie inne.

Studio Reklamy Volprint

ul. Pomorska 37/1
82-300 Elbląg

e-mail:   biuro@volprint.pl
tel.:         + 48 55 643 59 66
kom.:      + 48 663 531 254

NIP          PL 5782661160
Regon     170971520