banery koperty-15-15
Studio graficzne w Elblągu - Volprint Oklejanie samochodów - oferta dla firm Katalog gadżetów reklamowych w Elblągu - Volprint 2017

Koperty DL

 

  wydruk zabezpieczony lakierem dyspresyjnym

FORMATY I WYMIARY PAPIERU

 

złóż zapytanie

 

 

Firma konsekwentnie budująca swoją rynkową pozycję musi zadbać o każdy, nawet najdrobniejszy element identyfikacji wizualnej. Ważne są wszystkie jej postaci: od wizytówek, przez papier firmowy, aż po teczki. Jeśli stawiamy na klasyczny model komunikacji z klientami, nie możemy zapomnieć o jeszcze jednej rzeczy. Koperty spełniają nie tylko rolę praktyczną, ale także estetyczną i wizerunkową. Mogą być także nośnikiem reklamy.

Oczywiście efektowne koperty służą nie tylko celom komercyjnym. Wykorzystuje się je do wysyłania ważnych zaproszeń, chociażby ślubnych. Im większa jest waga danej okoliczności, tym bardziej powinniśmy przyłożyć się do jakości koperty. To trochę jak z opakowaniem dla prezentu i starą zasadą Hitchcocka. Napięcie powinno stale rosnąć. Piękna koperta zwykle skrywa coś istotnego i zachęca do jej otwarcia. Taki list nigdy nie czeka na swoją kolej, co mogłoby oznaczać jego zagubienie lub po prostu wyrzucenie.

Volprint zapewnia wydruk kopert w bardzo wysokim standardzie jakościowym. Drukujemy zarówno koperty klasyczne, jak i te z elementami graficznymi. Możemy zapewnić projekt i jego kompleksowe przygotowanie do druku. Oferujemy wydruk kopert w najpopularniejszych rozmiarach: C4, C5, C6 i DL, bez okienka i z paskiem klejącym. Wykonujemy druk jednostronny, pełnokolorowy, który gwarantuje świetne odwzorowanie barw i szczegółów.

W przypadku kopert okolicznościowych i firmowych niezwykle ważna jest jakość nadruku. Pamiętajmy, że zanim nasz list trafi do odbiorcy, musi pokonać wiele etapów dostarczania – włącznie z sortownią. To, co finalnie otrzyma adresat, powinno więc być efektowne do samego końca. Liczy się zarówno jakość samego papieru, jak i nadruku. Doskonale znamy tę zasadę, dlatego wykorzystujemy wyłącznie zaawansowane maszyny drukarskie i gwarantujemy doskonały wygląd finalnego produktu.

Studio Reklamy Volprint

ul. Pomorska 37/1
82-300 Elbląg

e-mail:   biuro@volprint.pl
tel.:         + 48 55 643 59 66
kom.:      + 48 663 531 254

NIP          PL 5782661160
Regon     170971520