top-side-img2
Studio graficzne w Elblągu - Volprint Oklejanie samochodów - oferta dla firm Katalog gadżetów reklamowych w Elblągu - Volprint 2017

LUX 3 x A4

 

  wydruk zabezpieczony lakierem dyspresyjnym

 FORMATY I WYMIARY PAPIERU

 

złóż zapytanie

W reklamie jest jak w życiu. Większość rzeczy określamy mianem „może być”. Tylko nieliczne budzą nasz autentyczny zachwyt i zadowolenie z poczynionej inwestycji. Volprint ma dla swoich Klientów coś z tej drugiej kategorii. To ulotki lux z doskonałym uszlachetnianiem UV. Czym różnią się od tych zwykłych i dlaczego powinieneś rozważyć ich wydruk? Przekonaj się.

Ulotki lux różnią się od zwykłych tym, czym lakier perłowy od metalika. Wyglądem. A ściślej – efektem, jaki wywołują. Poczucie estetyki jest oczywiście mocno subiektywne, ale pewne wartości pozostają uniwersalne. Coś pięknego bardziej przemawia do wyobraźni. W reklamie ma to przełożenie na skuteczność. Firma planująca kampanię promocyjną w oparciu o ulotki musi zdawać sobie sprawę, że właśnie m. in. od ich wyglądu zależy efektywność tego typu działań.

Ulotki niezmiennie pozostają jednym z najpopularniejszych narzędzi marketingowych, ale również tutaj trzeba stawiać na wyróżnianie się. W zalewie zwykłych produktów, drukowanych na kiepskim papierze, trudno jest znaleźć miejsce dla swojej oferty. Chyba, że sięgniemy po coś niesztampowego. Coś, co podkreśli nasz profesjonalizm. Ulotki LUX.

Ulotki lux znacznie różnią się jakościowo od swoich zwykłych odpowiedników. Tajemnica tkwi w ich uszlachetnianiu, do którego używamy specjalnej folii oraz lakieru UV. Jest to doskonale widoczne na gotowym już produkcie. Taka ulotka nie tylko dużo lepiej wygląda, ale jest także znacznie trwalsza. Dzięki temu możemy liczyć na dłuższy efekt promocyjny. Budujemy również profesjonalny wizerunek marki i trafiamy do bardzo wymagających klientów, którzy przede wszystkim oczekują jakości.

Ulotki lux, pomimo swojego ekskluzywnego wykończenia, pozostają bardzo tanim narzędziem promocji. Szczególnie w odniesieniu do ich marketingowej skuteczności.

Studio Reklamy Volprint

ul. Pomorska 37/1
82-300 Elbląg

e-mail:   biuro@volprint.pl
tel.:         + 48 55 643 59 66
kom.:      + 48 663 531 254

NIP          PL 5782661160
Regon     170971520