top_www_samochody
Studio graficzne w Elblągu - Volprint Oklejanie samochodów - oferta dla firm Katalog gadżetów reklamowych w Elblągu - Volprint 2017

Oklejanie samochodów, reklama na pojazdach

OKLEJAMY:

  • samochody osobowe
  • samochody dostawcze
  • samochody ciężarowe
  • pojazdy specjalnego przeznaczenia

Oklejanie samochodów jest doskonałym pomysłem wykorzystania reklamy mobilnej. Jeśli nasze firmowe auto pokonuje sporo kilometrów lub często porusza się w obrębie dużego miasta, zyskujemy praktycznie nieograniczone możliwości promocji. Taka reklama jest świetnie widoczna, estetyczna i dociera wszędzie tam, gdzie nie mamy szans umieścić tradycyjnych nośników.

Oklejanie samochodów stosuje się w dwóch celach: praktycznym i marketingowym. Oba na szczęście dość swobodnie się łączą i nawet firma, która po prostu chce w ten sposób zidentyfikować swoje samochody (lub ułatwić im wjazd na teren różnych komercyjnych kompleksów), jednocześnie uzyskuje efekt reklamowy.

Stojąc w korku mamy gwarancję, że inni kierowcy zauważą nasze logo i inne elementy identyfikacji wizualnej. To samo dotyczy parkingów zlokalizowanych w centrach miast. Nie ma żadnych wątpliwości, że reklama umieszczona na samochodzie bardzo skutecznie dociera do potencjalnych klientów.

 

 

Volprint oferuje wysokiej jakości oklejanie samochodów przy użyciu różnych technik:

  • Druku solwentowego z laminatem UV;
  • Druku solwentowego na folii OWV;
  • Druku na folii ploterowej;
  • Druku na folii magnetycznej;
  • Druku na folii wylewanej;

Realizujemy projekty na pojazdach dowolnej wielkości, włącznie z TIR-ami, autami dostawczymi, autobusami, tramwajami, a nawet samolotami. Zapewniamy przygotowanie projektu i jego kompleksowe wdrożenie. Stosujemy wyłącznie folie bardzo wysokiej jakości, co pozwala nam udzielać realnej gwarancji na naszą usługę.

Dlaczego oklejanie samochodu należy powierzyć profesjonalnej firmie? Ponieważ w grę wchodzi wizerunek naszego biznesu. Złej jakości folia, niestaranne wygładzenie powierzchni, fatalny projekt – to wszystko wpływa na negatywny odbiór reklamy. To bardzo skuteczna forma promocji, jednak wymaga odpowiedniej realizacji.

Studio Reklamy Volprint

ul. Pomorska 37/1
82-300 Elbląg

e-mail:   biuro@volprint.pl
tel.:         + 48 55 643 59 66
kom.:      + 48 663 531 254

NIP          PL 5782661160
Regon     170971520