top-side-img2
Studio graficzne w Elblągu - Volprint Oklejanie samochodów - oferta dla firm Katalog gadżetów reklamowych w Elblągu - Volprint 2017

Papiery firmowe

 

 

  

złóż zapytanie

 

 

Składanie ofert jest jednym z najważniejszych elementów prowadzenia biznesu. Firma świadomie budująca swoją markę nie pozwala sobie tu na żaden przypadek. Każda korespondencja trafiająca do naszych kontrahentów powinna zostać przygotowana na papierze firmowym. To kwestia stylu, jakości i dbałości o interesy. Papiery firmowe znacznie różnią się od zwykłych kartek. Za ich pośrednictwem dużo łatwiej zaprasza się do rozmów i poznawania oferty.

Firma, która dopiero startuje z biznesem, zwykle musi zacząć od tworzenia spójnej identyfikacji wizualnej marki. Służą do tego strona internetowa, logo, wizytówki, teczki ofertowe. Nie możesz jednak zapomnieć o papierze firmowym, nawet w sytuacji, gdy skupiasz się na rozsyłaniu ofert przez e-mail. Niemal na pewno spotkasz się kiedyś z sytuacją, w której Twój kontrahent będzie nalegał na przedstawienie propozycji współpracy w formie papierowej – czy to podczas spotkania osobistego, czy za pośrednictwem tradycyjnej poczty lub też w trakcie targów. Wówczas musisz dysponować profesjonalną papeterią, wśród której papiery firmowe stanowią absolutnie niezbędny element.

Papier firmowy musi zostać zaprojektowany zgodnie ze spójną linią identyfikacji wizualnej firmy. Umieszczamy na nim logo i podstawowe dane informacyjne. Tworzy to przyjemne w odbiorze, profesjonalne tło dla właściwej oferty. Papier należy wydrukować na wysokiej klasy sprzęcie, a później zadrukowywać go tekstem we własnym zakresie. Sam rozumiesz, jak bardzo liczy się tu jakość. Od tej oferty może bowiem zależeć dalszy los Twojej firmy.

Volprint oferuje doskonałej jakości wydruk papieru firmowego w najpopularniejszym formacie A4. Korzystamy z papierów o gramaturze 80 i 90 oraz techniki druku offsetowego. Dzięki temu gwarantujemy wysoką szczegółowość i nienaganne odwzorowanie wszystkich elementów tworzących tło papieru firmowego.

 

Studio Reklamy Volprint

ul. Pomorska 37/1
82-300 Elbląg

e-mail:   biuro@volprint.pl
tel.:         + 48 55 643 59 66
kom.:      + 48 663 531 254

NIP          PL 5782661160
Regon     170971520