banery plakaty-10
Studio graficzne w Elblągu - Volprint Oklejanie samochodów - oferta dla firm Katalog gadżetów reklamowych w Elblągu - Volprint 2017

Plakaty A3, 130g

 

papier 130g papier 170g papier 250g papier 300g FORMATY I WYMIARY PAPIERU

 

przygotowanie plików złóż zapytanie

 

 

Mimo rozwoju Internetu, szczególnie mediów społecznościowych, nadal bardzo popularnym narzędziem promocji wydarzenia pozostają plakaty. Ulice polskich miast są nimi dosłownie zaklejone, z czego wynika jeden wniosek – to musi się opłacać. Faktycznie, wydruk plakatu jest niewielkim kosztem w stosunku do korzyści, jakie taka strategia marketingowa może przynieść. Istnieje jednak kilka warunków jej skuteczności:

  • Prawidłowe rozmieszczenie plakatów – nie mogą to być przypadkowe miejsca i każda wolna przestrzeń. Obecnie najlepiej jest wykorzystywać tzw. citylighty, czyli specjalnie wydzielone, podświetlone miejsca na przystankach autobusowych i stacjach kolejowych/dworcach. Nasz plakat będzie nie tylko doskonale widoczny w często uczęszczanym miejscu, ale także chroniony przed zniszczeniem.
  • Wysoka jakość grafiki i wydruku – tu już wszystko zależy od nas. Jeśli zlecimy stworzenie plakatu przypadkowej osobie, a w dodatku „zainwestujemy” bardzo skromne środki w wydruk, możemy nie doczekać się żadnych efektów promocyjnych. Zły plakat nie przyciągnie niczyjego wzroku, w dodatku szybko podda się działaniu zjawisk atmosferycznych.


Czy warto oszczędzać? Na bazie tysięcy zrealizowanych projektów wiemy, że absolutnie nie, bo to się po prostu nie opłaca.

Volprint oferuje wydruk wysokiej jakości plakatów, które staną się dla Twojej firmy efektownym i efektywnym narzędziem promocji. Stawiamy na dużą szczegółowość i czytelność, dlatego drukujemy wyłącznie na bardzo zaawansowanych maszynach drukarskich. Wysoka jakość nie wiąże się z najwyższą ceną – udowadniamy to od ponad 10 lat.

Drukujemy plakaty w różnych formatach (A1, A2, A3, B1, B2 i B3), z użyciem techniki offsetowej lub cyfrowej. Jeśli nie masz jeszcze własnego projektu, służymy Ci pomocą naszego studia graficznego. Po określeniu Twoich wymagań stworzymy projekt, którego celem będzie znaczne zwiększenie zainteresowania ofertą. Pamiętaj, że plakat tworzy się dla odbiorców, a nie dla siebie.

Studio Reklamy Volprint

ul. Pomorska 37/1
82-300 Elbląg

e-mail:   biuro@volprint.pl
tel.:         + 48 55 643 59 66
kom.:      + 48 663 531 254

NIP          PL 5782661160
Regon     170971520