top-side-img2
Studio graficzne w Elblągu - Volprint Oklejanie samochodów - oferta dla firm Katalog gadżetów reklamowych w Elblągu - Volprint 2017

Reklamy o dowolnym kształcie

 

 

 Choć reklama zewnętrzna kojarzy się nam raczej z dużymi formami graficznymi, to w praktyce stosuje się także bardzo misterne elementy. Do wykonywania wszelkich obróbek, zdobień, kanalików i precyzyjnych cięć wykorzystujemy frezowanie CNC. Dzięki temu mamy możliwość naprawdę dokładnego odwzorowania niemal każdego projektu, bez względu na stopień jego skomplikowania. To świetna informacja dla firm, które naprawdę chcą się wyróżnić na rynku.

Frezowanie CNC polega na obróbce płaszczyzny nośnika reklamy. Sięgamy po nie w sytuacji, gdy projekt zakłada konieczność misternego wykończenia szczegółów – dotyczy to nie tylko zleceń ekskluzywnych, ale także powszechnie spotykanych szyldów umieszczanych na fasadach budynków. Wyobraźmy sobie, że sklep zoologiczny ma w swoim logo aligatora. Dzięki technice frezowania nie mamy problemu z wycięciem nawet drobnych elementów tego dość skomplikowanego znaku.

Precyzja cięcia i realizacja konkretnego zlecenia zależy jednak w głównej mierze od dwóch czynników:

  • doświadczenia i umiejętności operatora frezarki
  • dokładności plotera frezującego

Volprint korzysta z bardzo precyzyjnego plotera z polem roboczym o wymiarach 200x400 cm. Pozwala nam to na wycinanie często niezwykle skomplikowanych wzorów. Dokładność obróbki wynosi 0,01 mm! Wycinamy elementy o maksymalnej wysokości do 1 cm.

  • PCV
  • Plexi
  • Poliwęglan
  • Alupanel
  • Dibond

Wiele firm nie zdaje sobie sprawy, że wielkoformatowe elementy identyfikacyjne mogą zostać wykonane z tak dużą precyzją. Frezowanie CNC umożliwia realizację niemal nieograniczonej ilości projektów, praktycznie bez względu na stopień ich skomplikowania. To zupełnie nowa jakość w reklamie, z której warto korzystać, jeśli zależy nam na wyróżnieniu swojej oferty.

Studio Reklamy Volprint

ul. Pomorska 37/1
82-300 Elbląg

e-mail:   biuro@volprint.pl
tel.:         + 48 55 643 59 66
kom.:      + 48 663 531 254

NIP          PL 5782661160
Regon     170971520