top_www_rollupy
Studio graficzne w Elblągu - Volprint Oklejanie samochodów - oferta dla firm Katalog gadżetów reklamowych w Elblągu - Volprint 2017

Rollup

 

 złóż zapytanie

 

Zna je każdy bywalec imprez targowych czy konferencji. Rollupy są znakomitym i bardzo popularnym narzędziem promocyjnym, szczególnie jeśli w grupie tworzą tzw. ściankę. Najczęściej są wykorzystywane do wydzielania przestrzeni komercyjnych stoisk podczas targów, wystaw i spotkań promocyjnych. Ich głównym atutem jest doskonałe eksponowanie logo i innych elementów identyfikacji wizualnej firmy. Jeśli chcemy skutecznie promować się na zewnątrz, zdecydowanie warto je posiadać.

Volprint produkuje rollupy zgodnie z projektem dostarczonym przez Klienta. Możesz także zlecić nam realizację kompleksową, z użyciem zasobów naszego studia graficznego. To polecane rozwiązanie dla firm, którym zależy na czasie i gwarancji jakości oraz dostarczeniu projektu w 100% zgodnego z oczekiwaniami.

Rollupy należą do najbardziej mobilnych elementów reklamowych. Po złożeniu zajmują mało miejsca, co przekłada się zwykle na zerowy koszt transportu. Stabilność zapewniają im dwie obrotowe nóżki u podstawy. Każdy rollup jest dodatkowo pakowany w wygodny i trwały pokrowiec.

Projektując rollupy zwracamy szczególną uwagę na ich sugestywny przekaz. Zawsze uwypuklamy logo firmy, które wzbogacają inne elementy tekstowe i graficzne. Całość jest utrzymana w firmowej kolorystyce, dzięki czemu Klient ma gwarancję zachowania ciągłości i spójności identyfikacyjnej marki, co jest niezwykle ważne, bez względu na rodzaj wykorzystywanych nośników. Ta zasada obowiązuje zarówno w przypadku najzwyklejszych ulotek, jak i zaawansowanych konstrukcji reklamowych.

Cena zależy przede wszystkim od szerokości elementu – oferujemy wersje 85x200cm i 100x200cm. Wydruk części pokrytej grafiką realizujemy w technice pełnokolorowej 1440dpi z zastosowaniem laminatu UV, co znacznie podnosi trwałość i odporność na blaknięcie. Dzięki temu wyprodukowane przez Volprint rollupy będą Ci służyć latami i pracować na rozpoznawalność Twojej marki.

Studio Reklamy Volprint

ul. Pomorska 37/1
82-300 Elbląg

e-mail:   biuro@volprint.pl
tel.:         + 48 55 643 59 66
kom.:      + 48 663 531 254

NIP          PL 5782661160
Regon     170971520