top-side-img2
Studio graficzne w Elblągu - Volprint Oklejanie samochodów - oferta dla firm Katalog gadżetów reklamowych w Elblągu - Volprint 2017

Siatka mesh

 

 

Polskie miasta są oazą reklamowego kiczu i nie należy tego ukrywać. Duże agencje walczą o poprawę estetyki, a z pomocą przychodzą im coraz doskonalsze rozwiązania. Łączą one, wydawać by się mogło, kompletnie sprzeczne interesy: reklamujących się firm i mieszkańców domów, na których te reklamy są umieszczane. Jednym z takich narzędzi jest siatka mesh. To bardzo skuteczny i efektowny nośnik treści komercyjnych, który jednocześnie nie ogranicza w znacznym stopniu funkcji budynków. Volprint ma je w swojej ofercie – jak zwykle z gwarancją jakości.

Siatka mesh jest charakterystycznym materiałem wykonanym z PVC, którego wielką zaletą jest duża wytrzymałość na porywy wiatru i inne zjawiska pogodowe. Dzięki strukturze siatki taka reklama jest całkowicie przewiewna, przepuszcza światło i dźwięk, dlatego może być stosowana na budynkach mieszkalnych, włącznie z ich niemal całkowitym zakryciem.

Wodoodporna siatka mesh nie poddaje się działaniu słońca, dlatego raz zadrukowana reklamą pozostanie skutecznym jej nośnikiem nawet przez kilka lat. Przekaz jest świetnie widoczny pod różnymi kątami, głównie z uwagi na fakt, że siatka ma znaczne rozmiary i może być niemal całkowicie zadrukowana grafiką.

Volprint oferuje produkcję siatek mesh z obrazem wykonanym w technologii HD Quality. Sięgamy wyłącznie po materiał bardzo wysokiej jakości, z licznym oczkowaniem dla zapewnienia stabilności mocowania.

Siatka mesh jest doskonałą propozycją dla firm stawiających na okazały format reklamy. Można ją wykonać w praktycznie dowolnych rozmiarach, jednak całość prezentuje się zdecydowanie najlepiej w sporym formacie. Uwzględniając cenę do oczekiwanego skutku promocyjnego, jest to bez wątpienia jedna z najciekawszych opcji reklamowania się w przestrzeni miasta. Decydując się na nią zdecydowanie warto zainwestować w wysoką jakość wykonania – wówczas siatka mesh będzie świetną podstawą do budowania rozpoznawalności marki, a nie źródłem ciągłych problemów.

Studio Reklamy Volprint

ul. Pomorska 37/1
82-300 Elbląg

e-mail:   biuro@volprint.pl
tel.:         + 48 55 643 59 66
kom.:      + 48 663 531 254

NIP          PL 5782661160
Regon     170971520