top-side-img2
Studio graficzne w Elblągu - Volprint Oklejanie samochodów - oferta dla firm Katalog gadżetów reklamowych w Elblągu - Volprint 2017

Tablice i szyldy PCV, plexi, alupanel

 

Znane i stosowane od czasów starożytnych. Niektóre dziś uznawane są za prawdziwe dzieła sztuki użytecznej. Tablice i szyldy reklamowe są nieodłącznym elementem każdego prowadzonego stacjonarnie biznesu. Nie ważne, czy jest to sklep, restauracja, zakład usługowy – klienci jakoś muszą go zidentyfikować. Szyld staje się zatem pierwszym i najważniejszym znakiem rozpoznawczym firmy. Od jego jakości w ogromne mierze zależy, czy klienci w ogóle przekroczą próg naszych drzwi.

Volprint jest doświadczonym producentem tablic i szyldów reklamowych wszelkiego typu, wykonanych z PCV, plexi glassu, alupanelu czy blachy ocynkowanej. Realizujemy projekty Klientów lub tworzymy je na zamówienie przy wykorzystaniu naszego studia graficznego. Treść i elementy graficzne drukujemy na folii samoprzylepnej w jakości HD Quality wraz z laminatem UV.

Warto pamiętać, że szyldy reklamowe to nie tylko wielkie konstrukcje zewnętrzne, ale także mniejsze tabliczki informacyjne, szyldy imienne, tablice reklamowe w formie billboardów (trwale związanych z gruntem lub przenośnych), wreszcie tablice naścienne. Wybór konkretnego rozwiązania należy już do Klienta, który ocenia, jakiej formy promocji potrzebuje. Oczywiście służymy naszym rynkowym doświadczeniem i pełnym doradztwem.

Bez względu na rodzaj szyldu czy tablicy trzeba pamiętać, że jest to bezpośrednia wizytówka naszej firmy. Jeśli zainwestujemy w coś marnej jakości, być może osiągniemy krótkotrwały efekt promocyjny. Cały czar jednak pryśnie w momencie pojawienia się spękań, wykwitów, awarii podświetlenia czy po prostu zaniku motywu graficznego. Wówczas taki szyld staje się kompletnie bezużyteczny. Co więcej, wpływa na znaczne pogorszenie wizerunku firmy.

Nie ma tu zatem miejsca na szukanie zbyt daleko idących oszczędności. Volprint daje gwarancję jakości, którą potwierdzają tysiące zrealizowanych projektów i ponad 10-letnie doświadczenie.

Studio Reklamy Volprint

ul. Pomorska 37/1
82-300 Elbląg

e-mail:   biuro@volprint.pl
tel.:         + 48 55 643 59 66
kom.:      + 48 663 531 254

NIP          PL 5782661160
Regon     170971520