banery ulotki-07_02-07-07
Studio graficzne w Elblągu - Volprint Oklejanie samochodów - oferta dla firm Katalog gadżetów reklamowych w Elblągu - Volprint 2017

Ulotki A6, 130g

 

papier 130gpapier 170gpapier 250gpapier 300gFORMATY I WYMIARY PAPIERU

przygotowanie plikówzłóż zapytanie

 

 

Wiele firm planujących swoje strategie promocyjne prędzej czy później sięga po klasyczne narzędzie marketingu – ulotki. Siłą tego rozwiązania jest fakt, że ulotka praktycznie zawsze trafia bezpośrednio do naszego potencjalnego klienta. To, czy przykuje jego uwagę, to już zupełnie inna kwestia. Klucz do sukcesu tkwi w dwóch sprawach:

  • Atrakcyjności projektu ulotki
  • Jakości druku


Volprint gwarantuje spełnienie obu warunków skuteczności kampanii opartej na ulotkach promocyjnych. Specjalizujemy się w wysokiej jakości druku ulotek na bazie projektu dostarczonego przez Klienta, jak również tworzonego przez naszych grafików. Znamy zasady, jakie obowiązują podczas procesu tworzenia ulotki. Wiemy, dlaczego większość z nich staje się później niepotrzebną nikomu makulaturą, a niektóre znacznie zwiększają zasięg reklamowy firmy. 

Skuteczność kampanii ulotkowej znacznie spada w momencie, gdy źle zaplanujemy jej projekt i zdecydujemy się na słabej jakości druk. Strat na tych etapach nie odrobi nawet fachowo przeprowadzony kolportaż. 

Projekt powinien uwzględniać kilka zasadniczych kwestii. Należy zadbać o dobrze czytelny nagłówek, przykuwające wzrok elementy graficzne oraz język korzyści i zachęty. Bardzo ważna jest jakość druku, opartego na dobrej klasy papierze i kolorowym tuszu. 

Volprint oferuje wydruk ulotek w różnych formatach, zarówno offsetowy, jak i cyfrowy. Gwarantujemy ekspresową realizację. Korzystamy z wysokiej jakości papieru kredowego i lakieru dyspersyjnego. 

Wybierając drukarnię nie wolno kierować się wyłącznie ceną. To niemal zawsze odbija się na skuteczności kampanii. Kiepskiej ulotki nikt nie przeczyta i większość z nich po prostu trafi do kosza. W efekcie firma traci pieniądze i marnuje mnóstwo czasu, a także niepotrzebnie eksperymentuje z własnym wizerunkiem.

Studio Reklamy Volprint

ul. Pomorska 37/1
82-300 Elbląg

e-mail:   biuro@volprint.pl
tel.:         + 48 55 643 59 66
kom.:      + 48 663 531 254

NIP          PL 5782661160
Regon     170971520