Studio graficzne w Elblągu - Volprint Oklejanie samochodów - oferta dla firm Katalog gadżetów reklamowych w Elblągu - Volprint 2017

Ulotki składane A4 do A5, 130g

 

papier 130gpapier 170gpapier 250gpapier 300g FORMATY I WYMIARY PAPIERU

 

 

przygotowanie plików złóż zapytanie

  

Prowadzenie zaawansowanej kampanii promocyjnej jest niestety dość kosztowne. Firmy analizują możliwość zamówienia druku ulotek, folderów, a nawet całych katalogów, co często przekracza możliwości finansowe startujących biznesów. Dobrym substytutem każdego z tych działań mogą być ulotki składane. Dzięki dużo większej powierzchni zadrukowanej zyskujemy możliwość przekazania większej ilości informacji, jednocześnie znacznie ograniczając koszty.

Volprint oferuje druk ulotek składanych w różnych formatach, wielkościach, ale z niezmienną gwarancją jakości. Przygotujemy dla Ciebie ulotki na papierze kredowym 135g, zadrukowane dwustronnie i pokryte lakierem dyspersyjnym. To najlepsze rozwiązanie w sytuacji, gdy zależy nam na dużej odporności ulotek na częste składanie i rozkładanie.

Ulotki składane mogą zostać wykonane w formatach:

  • A5 do A6;
  • A4 do A5;
  • A3 do A4
  • A4 do DL (3xDL) lub Z i C;
  • 2xDL do DL


Wybór formatu wydruku zależy od tego, jak wygląda projekt ulotki i w jaki sposób ma ona przekazywać kluczowe informacje klientom. Jeśli nie dysponujesz własnym projektem, zapewniamy Ci pomoc naszego studia graficznego.

Ulotki składane bywają skuteczniejszym narzędziem promocji niż ich jednostronne odpowiedniki. Sprawiają lepsze wrażenie, upodabniają się do małych katalogów, mogą pełniej przedstawiać ofertę firmy. Z tego powodu są wykorzystywane podczas targów i spotkań biznesowych, gdzie ich kolportaż przebiega bardziej świadomie.

Kampania reklamowa oparta na ulotkach składanych przyniesie skutek jedynie wówczas, gdy zainwestujemy w wysoką jakość wydruku materiałów. Kiepskie odwzorowanie barw, nieostra grafika, rwące się brzegi – to wszystko zniechęca do zapoznania się z ofertą firmy i negatywnie wpływa na jej wizerunek. Warto wziąć to pod uwagę w trakcie wyboru drukarni.

 

Studio Reklamy Volprint

ul. Pomorska 37/1
82-300 Elbląg

e-mail:   biuro@volprint.pl
tel.:         + 48 55 643 59 66
kom.:      + 48 663 531 254

NIP          PL 5782661160
Regon     170971520