volprint_img_-top_oklejanie
studio graficzne Oklejanie samochodów - oferta dla firm katalog gadzetow

Oklejanie samochodu jako ochrona przed kradzieżą?

W obecnych czasach nieustannie spotykamy się z agresją i wandalizmem. Do niełatwych zadań należy zapewnienie ochrony nie tylko ludziom, ale także wartościowym rzeczom, np. pojazdom. I chociaż mamy wiele możliwości zabezpieczenia swoich samochodów, pewien pomysłowy posiadacz Volkswagena Transportera postanowił w nietypowy sposób ochronić swoje auto przed zniszczeniem albo kradzieżą.


Na nowy samochód nałożono specjalną okleinę imitującą rdzę. W efekcie końcowym nowy, piekny pojazd przeistoczył się z zewnątrz w stary i zardzewiały, tym samym stając się w oczach złodziei bezwartościowym przedmiotem.

Firma Clyde’s Wraps w Glasgow jest autorem oraz wykonawcą tego oryginalnego projektu, którego efekt końcowy jest niezwykle zadziwiający. Aż trudno uwierzyć, że w tak prosty sposób można zmienić wygląd pojazdu, zwłaszcza, że sztuczna rdza naprawdę sprawia wrażenie prawdziwej. Nawet policja dopiero po trzech dniach zatrzymała auto, zainteresowana, dlaczego jest takie zardzewiałe. Funkcjonariusze poznawszy prawdę, zaznaczyli jednak, że może być to mylące dla innych kierowców. Ale jak podkreślił właściciel firmy wykonującej zlecenie – taki był przecież cel.

Ciekawe, jakie zdanie na ten temat mają inni kierowcy.

fot. clydewraps.com

Zdjęcia

Studio Reklamy Volprint

ul. Pomorska 37/1
82-300 Elbląg

e-mail:   biuro@volprint.pl
tel.:         + 48 55 643 59 66
kom.:      + 48 663 531 254

NIP          PL 5782661160
Regon     170971520