top-side-img3
studio graficzne Oklejanie samochodów - oferta dla firm katalog gadzetow

Zainwestuj w gadżety reklamowe

Zainwestuj w gadżety reklamowe

 

Gadżety reklamowe – wręczane klientom obecnym lub potencjalnym – to ważny element w budowaniu wizerunku firmy. Większość przedsiębiorców nie wyobraża sobie organizowania eventów, udziału w targach, przeprowadzania szkoleń czy po prostu wewnętrznych firmowych spotkań bez artykułów promocyjnych.

SKIERUJ SWOJE KROKI KU ODBIORCY – STWÓRZ LOGO

SKIERUJ SWOJE KROKI KU ODBIORCY – STWÓRZ LOGO

Od zarania dziejów człowiek czuł potrzebę podkreślenia swojej indywidualności i odróżnienia się od innych, komunikował się za pomocą obrazków. Znaki tak zakorzeniły się w naszej kulturze i świadomości, że dziś nie sposób wyobrazić sobie marki, firmy, produktu, które nie posiadałyby własnego logotypu, i których nie łączylibyśmy z konkretnym znakiem graficznym, np.: Coca-Cola, Starbucks, Play, YouTube itp.

Banery reklamowe – realna alternatywa dla billboardów

Banery reklamowe – realna alternatywa dla billboardów

Banery reklamowe mają zasadniczą przewagę nad billboardami – mobilność. Możemy je przenosić w dowolne miejsce i nie potrzebujemy do tego specjalnego transportu. Jeśli więc nasza firma stawia na promocję np. podczas imprez, to baner będzie dla niej dużo lepszą opcją.

Myślisz o oklejeniu samochodu reklamą? 5 rzeczy, o których musisz pamiętać!

Myślisz o oklejeniu samochodu reklamą? 5 rzeczy, o których musisz pamiętać!

Planując działania reklamowe, które mają zwiększyć zasięg promocyjny firmy, nie zawsze trzeba się silić na oryginalność. Niektóre, znane od lat rozwiązania, są na tyle skuteczne, że spokojnie możesz się na nie zdecydować i oczekiwać dobrego efektu. Jedną z tego typu technik jest oklejanie samochodu reklamą swojej firmy. Nic nowego, ale jednak po naszym kraju jeżdżą dziesiątki tysięcy aut, również osobowych, które

Studio Reklamy Volprint

ul. Pomorska 37/1
82-300 Elbląg

e-mail:   biuro@volprint.pl
tel.:         + 48 55 643 59 66
kom.:      + 48 663 531 254

NIP          PL 5782661160
Regon     170971520