top-side-img3
Oklejanie samochodów - oferta dla firm katalog gadzetow studio graficzne

Banery reklamowe – realna alternatywa dla billboardów

Banery reklamowe – realna alternatywa dla billboardów

Banery reklamowe mają zasadniczą przewagę nad billboardami – mobilność. Możemy je przenosić w dowolne miejsce i nie potrzebujemy do tego specjalnego transportu. Jeśli więc nasza firma stawia na promocję np. podczas imprez, to baner będzie dla niej dużo lepszą opcją.

Myślisz o oklejeniu samochodu reklamą? 5 rzeczy, o których musisz pamiętać!

Myślisz o oklejeniu samochodu reklamą? 5 rzeczy, o których musisz pamiętać!

Planując działania reklamowe, które mają zwiększyć zasięg promocyjny firmy, nie zawsze trzeba się silić na oryginalność. Niektóre, znane od lat rozwiązania, są na tyle skuteczne, że spokojnie możesz się na nie zdecydować i oczekiwać dobrego efektu. Jedną z tego typu technik jest oklejanie samochodu reklamą swojej firmy. Nic nowego, ale jednak po naszym kraju jeżdżą dziesiątki tysięcy aut, również osobowych, które

Oklejanie samochodu jako ochrona przed kradzieżą?

Oklejanie samochodu jako ochrona przed kradzieżą?

W obecnych czasach nieustannie spotykamy się z agresją i wandalizmem. Do niełatwych zadań należy zapewnienie ochrony nie tylko ludziom, ale także wartościowym rzeczom, np. pojazdom. I chociaż mamy wiele możliwości zabezpieczenia swoich samochodów, pewien pomysłowy posiadacz Volkswagena Transportera postanowił w nietypowy sposób ochronić swoje auto przed zniszczeniem albo kradzieżą.

Sukces polskich drukarzy

Sukces polskich drukarzy

Znacznie zwiększył się eksport na polskim rynku drukarskim. Według "Pulsu Biznesu"  branża ta  warta jest aż 13 mld zł rocznie.
Piąta już edycja raportu "Rynek poligraficzny i opakowań z nadrukiem w Polsce" przygotowanego przez KPMG i Polskie Bractwo Kawalerów Gutenberga wykazała, że w ubiegym roku wartość sprzedaży wzrosła o 6 proc. w porównaniu do roku wcześniejszego. Taki wynik plasuje Polskę na ósmym miejscu w Europie.

Studio Reklamy Volprint

ul. Pomorska 37/1
82-300 Elbląg

e-mail:   biuro@volprint.pl
tel.:         + 48 55 643 59 66
kom.:      + 48 663 531 254

NIP          PL 5782661160
Regon     170971520