volprint_banery_reklamowe_drukarnia
studio graficzne Oklejanie samochodów - oferta dla firm katalog gadzetow

Banery reklamowe – realna alternatywa dla billboardów

Banery reklamowe mają zasadniczą przewagę nad billboardami – mobilność. Możemy je przenosić w dowolne miejsce i nie potrzebujemy do tego specjalnego transportu. Jeśli więc nasza firma stawia na promocję np. podczas imprez, to baner będzie dla niej dużo lepszą opcją.

Oczywiście baner możemy również powiesić na fasadzie siedziby lub jej ogrodzeniu – wówczas będzie pełnił funkcję efektownego i doskonale widocznego szyldu. Pamiętajmy jednak o estetyce i nie zakrywajmy banerami całej powierzchni, ponieważ kojarzy się to z działaniem mało profesjonalnym.

Obecna technika wydruku pozwala realizować praktycznie każdą wizję baneru. Przy wykorzystaniu odpowiednich maszyn możemy zadrukować ogromne powierzchnie i zapewnić doskonałą szczegółowość grafiki. Baner zwykle pozwala również na większą kreatywność grafika.

Jednym z największych atutów banerów jest ich wytrzymałość. Przy wykorzystaniu odpowiedniej grubości materiału i gęstego oczkowania, zyskujemy gwarancję odporności na wiatr, deszcz i inne zjawiska pogodowe. Jednak to, czy grafika przetrwa dłużej niż tylko sezon, zależy już od jakości wydruku. Dlatego produkcję baneru należy zlecić profesjonalnej i doświadczonej firmie, najlepiej takiej, która od razu zapewni nam usługę projektowania.

Zarówno banery, jak i billboardy, są bardzo skutecznym narzędziem promocji i należą do najpopularniejszych w Polsce nośników reklamy. Wybór konkretnego rozwiązania zależy już jednak od oczekiwań firmy, a także jej budżetu. Przy ograniczonych funduszach lepiej jest jednak postawić na produkcję baneru, który jest bardziej użyteczny i pozwala nam na jego szersze wykorzystanie w swojej strategii marketingowej.

Zdjęcia

Studio Reklamy Volprint

ul. Pomorska 37/1
82-300 Elbląg

e-mail:   biuro@volprint.pl
tel.:         + 48 55 643 59 66
kom.:      + 48 663 531 254

NIP          PL 5782661160
Regon     170971520