top-side-img2
Studio graficzne w Elblągu - Volprint Oklejanie samochodów - oferta dla firm Katalog gadżetów reklamowych w Elblągu - Volprint 2017

Konstrukcje pod reklamy

 

Reklama telewizyjna nie powstanie bez pomocy grafika i montażysty. Reklama radiowa bez lektora i dźwiękowca. Z kolei reklama zewnętrzna nie mogłaby istnieć bez specjalnej konstrukcji. To ona decyduje o tym, czy wybrane przez nas narzędzie promocji będzie trwałym nośnikiem, czy tylko sezonową atrakcją i późniejszym źródłem zażenowania. Volprint produkuje konstrukcje pod reklamę z gwarantowanym znakiem jakości.

Konstrukcje pod reklamę mogą przybierać bardzo różne formy, a wszystko zależy od tego, jaki nośnik ma się na nich ostatecznie znaleźć. Inna jest bowiem konstrukcja dla billboardu, jeszcze inna dla mobilnej tablicy. Stała i niezmienna powinna pozostać natomiast jakość wykonania. Łatwo sobie wyobrazić, jak mizerny efekt promocyjny przyniesie nam reklama, która po pierwszym kontakcie z porywistym wiatrem zamieni się w jeden wielki odpad. To wizerunkowa katastrofa dla firmy.

Volprint gwarantuje najwyższą jakość i staranność wykonania konstrukcji reklamowych. Dysponujemy własnym zapleczem technicznym i ogromnym doświadczeniem. Stworzone przez nas konstrukcje opierają się działaniu niekorzystnych zjawisk atmosferycznych, dzięki czemu mogą być wykorzystywane przez lata i dawać oparcie różnym nośnikom reklamowym.

Zajmujemy się także montażem gotowych konstrukcji oraz wyposażeniem ich w docelowy nośnik. Udzielamy pełnego wsparcia merytorycznego w zakresie wyboru miejsca ekspozycji, biorąc pod uwagę zarówno oczekiwania Klienta, jak i konkretne warunki terenowe.

Konstrukcje pod reklamę muszą zostać wykonane z bardzo wysoką starannością, szczególnie jeśli mają zostać umieszczone w przestrzeni publicznej i w dużych skupiskach ludzi. To kwestia bezpieczeństwa i odpowiedzialności. Nie tylko za wizerunek firmy.

Studio Reklamy Volprint

ul. Pomorska 37/1
82-300 Elbląg

e-mail:   biuro@volprint.pl
tel.:         + 48 55 643 59 66
kom.:      + 48 663 531 254

NIP          PL 5782661160
Regon     170971520