top-side-img2
Studio graficzne w Elblągu - Volprint Oklejanie samochodów - oferta dla firm Katalog gadżetów reklamowych w Elblągu - Volprint 2017

Książki

 

 

Prosimy wybrać dogodną opcję i wysłać do nas zapytanie, a odeślemy wycenę książek.

Poradniki, kryminały, zbiory opowiadań, a może po prostu spisana biografia? Setki tysięcy Polaków marzą, aby kiedyś wydać własną książkę. Nie jest to niestety takie proste, bo koszty związane z przygotowaniem komercyjnej książki do druku są często bardzo wysokie (redakcja, korekta, skład).

Dobrym pomysłem dla początkujących autorów może być zatem zlecenie druku profesjonalnej drukarni we własnym zakresie. Szczególnie, jeśli celem książki jest przekazywanie wiedzy i staje się ona inwestycją w rozwój własnej oferty biznesowej.

Volprint oferuje druk książek w najpopularniejszych formatach: A4, A5+, A5, A6 (tylko oprawa miękka) i B5 oraz o różnym stopniu wykończenia i uszlachetnienia. Sam wybierasz rodzaj okładki (twarda lub miękka) oraz sposób zadruku stron, co wpływa na ostateczną cenę. Mamy jedną z najelastyczniejszych ofert na rynku, dzięki czemu wydruk własnej książki jest dostępny nawet dla początkujących autorów. Drukujemy także wszelkie wydawnictwa, które powinny przybrać formę książkową, jak prace dyplomowe czy wyniki badań.

Książki drukujemy na bardzo wysokiej klasy sprzęcie i gwarantujemy doskonały efekt. Nie ma dla nas znaczenia, jaka jest tematyka wydawnictwa i do kogo jest ono adresowane. Choć książki nie powinno się oceniać po okładce, to w przypadku tego typu wydruków ich jakość ma kluczowe znaczenie dla powodzenia projektu. Volprint tę jakość zapewnia. Książki są najczęściej efektem bardzo ciężkiej pracy, której poświęca się mnóstwo czasu. Warto zadbać o ich efektowne i trwałe wydanie.

 

 

Studio Reklamy Volprint

ul. Pomorska 37/1
82-300 Elbląg

e-mail:   biuro@volprint.pl
tel.:         + 48 55 643 59 66
kom.:      + 48 663 531 254

NIP          PL 5782661160
Regon     170971520