top-side-img2
Studio graficzne w Elblągu - Volprint Oklejanie samochodów - oferta dla firm Katalog gadżetów reklamowych w Elblągu - Volprint 2017

Notes klejony A6

 

Notesy z dodatkową okładką - WYCENA INDYWIDUALNA 

 

złóż zapytanie

 

Praktyczne, chętnie przyjmowane, a do tego doskonale przystosowane do umieszczania na nich treści reklamowych. Idealne narzędzie do promocji? Notesy z pewnością są tego bliskie. Ten niepozorny gadżet cieszy się niesłabnącą popularnością wśród firm, które szukają tanich i skutecznych rozwiązań pomagających w zwiększeniu rozpoznawalności marki wśród klientów. Volprint oferuje druk i zaprojektowanie notesów w dwóch wersjach:

  • Klejonej – idealne rozwiązanie dla szukających jak najtańszej formy promocji przy użyciu gadżetów reklamowych. Bloczki mogą mieć różną grubość i wielkość. Na każdej stronie umieszczane są elementy identyfikacji wizualnej firmy, a także np. dane adresowe i dowolne motywy graficzne.
  • Spiralowanej – bardziej zaawansowana wersja notesu, która jest także praktyczniejsza. Aby wyrwać którąkolwiek ze stron nie trzeba niszczyć całej struktury. Spiralę tworzymy z cienkiego drutu. Takie notesy są dużo trwalsze i dłużej używane przez obdarowanego klienta.

Notesy świetnie nadają się do wzbogacenia oferty naszego stoiska handlowego. Można je rozdawać podczas targów lub spotkań biznesowych i zawsze cieszą się one dużą popularnością. To oczywiście przekłada się na zwiększenie zainteresowania ofertą firmy. Dzięki umieszczeniu na notesach elementów identyfikacji wizualnej zapewniamy sobie utrwalenie wizerunku i poprawę zasięgu naszej marki.

Łatwo sobie wyobrazić, że notes, którym obdarowaliśmy potencjalnego klienta, będzie mu towarzyszył jeszcze długo po spotkaniu. Największą siłą tego gadżetu jest jego praktyczność – z pewnością nie wyląduje on w koszu już kilka chwil po jego wręczeniu.

Notesy drukujemy metodą offsetową na papierze 90g, co zapewnia im dużą odporność i wysoką jakość nadruku. Całość zawsze wzmacnia gruby karton u spodu notesu. Bardzo ważne jest, aby gadżet był solidnie wykonany, dzięki czemu odbiorca bardziej doceni jego wartość.

Studio Reklamy Volprint

ul. Pomorska 37/1
82-300 Elbląg

e-mail:   biuro@volprint.pl
tel.:         + 48 55 643 59 66
kom.:      + 48 663 531 254

NIP          PL 5782661160
Regon     170971520