top_www_teczki
Studio graficzne w Elblągu - Volprint Oklejanie samochodów - oferta dla firm Katalog gadżetów reklamowych w Elblągu - Volprint 2017

Teczka 2-bigowa

 

 

standard folia błysk folia matowa folia matowa + UV

 

 

przygotowanie plików złóż zapytanie

 

Czy na ważne spotkanie biznesowe włożyłbyś koszulę w kwiaty i krótkie spodenki? Niekoniecznie, prawda? Nasz wizerunek jest niemal tak samo ważny, jak profesjonalizm oferty.

Dokładnie taka sama zasada dotyczy modelu składania propozycji na piśmie. Powinny być one przygotowane w odpowiedniej formie, na papierze firmowym oraz włożone do teczki. Nie byle jakiej, tylko wzbogaconej o elementy identyfikacji wizualnej firmy. W ten sposób nie tylko zwiększasz szanse, że kontrahent się z Twoją ofertą zapozna, ale także od samego początku budujesz profesjonalny grunt pod interesy.

Teczki firmowe, w równym stopniu jak wizytówki i papeteria, tworzą spójny wizerunek marki. Teczka jest zaproszeniem do poznania nas bliżej. Dzięki niej pokazujemy, że traktujemy spotkanie i kontrahenta poważnie, że inwestujemy w swoją rozpoznawalność, że znamy zasady prowadzenia skutecznego biznesu. Nie łudźmy się: oferta przekazana w zwykłej „koszulce” może zostać zupełnie pominięta, ponieważ w oczach jej adresata od razu uchodzimy za amatorów. To bardzo zły start do dalszych rozmów.

Volprint oferuje profesjonalny wydruk teczek firmowych w najpopularniejszych i najwygodniejszych formatach. Zawsze zostawiamy miejsce na wizytówkę, dbamy o to, aby teczki łatwo się składały i mieściły sporo dokumentów. Dzięki temu możesz wzbogacić ich zawartość np. o gadżet promocyjny.

Teczki ofertowe drukujemy na papierze kredowym i z dowolnym motywem graficznym. Jeśli nie dysponujesz własnym projektem, nasze studio graficzne przygotuje go dla Ciebie zgodnie z zasadą spójnej identyfikacji wizualnej firmy (w oparciu o logo i stosowaną przez Ciebie kolorystykę). Drukujemy teczki jednostronne i dwustronne z różnymi rodzajami uszlachetnienia.

Pamiętaj, że dobrej jakości teczka ofertowa jest narzędziem do wywierania pierwszego, wizerunkowego wrażenia. W momencie jej przekazania w ręce kontrahenta mogą się ważyć dalsze losy współpracy.

Studio Reklamy Volprint

ul. Pomorska 37/1
82-300 Elbląg

e-mail:   biuro@volprint.pl
tel.:         + 48 55 643 59 66
kom.:      + 48 663 531 254

NIP          PL 5782661160
Regon     170971520