top-side-img2
Studio graficzne w Elblągu - Volprint Oklejanie samochodów - oferta dla firm Katalog gadżetów reklamowych w Elblągu - Volprint 2017

Wydruki na foliach samoprzylepnych

 

 

Reklama na samochodach, w witrynach sklepowych, na szybach – wydruki na folii mają coraz większe zastosowanie w branży reklamowej. Nic dziwnego – przy znacznym ograniczeniu kosztów zyskujemy znakomitą okazję do bardzo skutecznej promocji w praktycznie każdej przestrzeni. Technologia wyklejania folią przez lata została tak dopracowana, że obecnie nie trzeba się już martwić o trwałość tego rozwiązania. Wspomniane samochody po ich oklejeniu zadrukowaną folią mogą pokonać dziesiątki tysięcy kilometrów, co zupełnie nie wpłynie na kondycję reklamy. Łatwo sobie natomiast wyobrazić, jak duży efekt promocyjny zostanie w tym czasie wypracowany.

Zdecydowanie najpopularniejszą techniką tego typu jest wielkoformatowy druk solwentowy na foliach samoprzylepnych. To metoda względnie tania, ale jednocześnie zapewniająca bardzo duże możliwości realizacyjne. Przy jej użyciu jesteśmy w stanie przygotować drobne naklejki, większe tablice PCV, wreszcie okleić całe samochody i witryny sklepowe.

Volprint oferuje pełną gamę wydruku na folii białej, przezroczystej, translucentnej (stosowanej do podświetleń), okiennej (tzw. technika One Way Vision), wylewanej i magnetycznej (do mocowania np. na samochodzie bez konieczności jego oklejania). Bez względu na wybór konkretnego rozwiązania zawsze gwarantujemy najwyższą jakość wykonania. Materiał zadrukowujemy doskonałym obrazem HD Quality, co zapewnia doskonałą widoczność grafiki oraz jej długowieczność.

Realizujemy zlecenia w oparciu o dostarczone projekty, jednak gwarantujemy również kompleksową usługę z wykorzystaniem naszego studia graficznego. Jest to bardzo dobre rozwiązanie dla Klientów, którym zależy na szybkim i fachowym wykonawstwie, bez konieczności współpracowania z wieloma firmami.

Podejmujemy się również realizacji bardzo nietypowych projektów – ogranicza nas tylko wyobraźnia i budżet klienta. W oparciu o najnowsze technologie zaprezentowane na ostatnich targach Rema Days w Warszawie jesteśmy w stanie wykleić folią nawet najbardziej nietypowe powierzchnie.

Oferujemy również kompleksową obsługę w zakresie przygotowania powierzchni, wyklejania folii oraz konsultacje naszych doświadczonych techników.

Studio Reklamy Volprint

ul. Pomorska 37/1
82-300 Elbląg

e-mail:   biuro@volprint.pl
tel.:         + 48 55 643 59 66
kom.:      + 48 663 531 254

NIP          PL 5782661160
Regon     170971520